De Minaur odpada w pierwszej rundzie turnieju Queen's, Alcaraz odrobił stratę

De Minaur z łatwością wygrał pierwszego seta, ale nie był w stanie zakończyć meczuAFP
Drugi najwyżej rozstawiony Alex de Minaur odpadł w pierwszej rundzie turnieju Queen's Club we wtorek, przegrywając z Lorenzo Musettim, gdy mistrz Carlos Alcaraz przygotowywał się do swojego występu.

De Minaur, zeszłoroczny finalista, z nieoczekiwaną łatwością wygrał pierwszego seta z Włochem, a w kolejnych wygrał tylko sześć gemów, przegrywając 1:6, 6:4, 6:2.

Australijczyk przyjechał na turniej świeżo po zwycięstwie na kortach trawiastych w holenderskim 's-Hertogenbosch.

Mistrz French Open Carlos Alcaraz wygrał z kolei z Argentyńczykiem Francisco Cerundolo we wtorek na londyńskim turnieju, choć w drugim secie przegrywał już 2:5. Odrobił stratę w imponującym stylu i wygrał 6:1, 7:5

Hiszpan walczy o obronę tytułu, który zdobył w zeszłym roku przed swoją pierwszą koroną na Wimbledonie.