Borussia bezbramkowo zremisowała z Werderem po nijakim widowisku

Borussia bezbramkowo zremisowała z Werderem po nijakim widowiskuAXEL HEIMKEN/AFP
W sobotę Borussia Dortmund zremisowała 0:0 z Werderem Brema w Bundeslidze, a środkowy obrońca Nico Schlotterbeck wyrzucony z boiska w drugiej połowie.

Po rozczarowującej pierwszej połowie goście po przerwie zaatakowali jeszcze bardziej agresywnie, a rezerwowy Karim Adeyemi uderzył z ponad 20 metrów, jednak bramkarz Werderu Michael Zetterer był na miejscu i nie dopuścił do utraty bramki.

Od 73. minuty Borussia musiała grać w osłabieniu, bo za wślizg w nogi Justina Njinmaha drugą żółtą kartką został ukarany Schlotterback.

Gospodarze solidnie bronili do końca spotkania i zapewnili sobie punkt, zabierając dwa oczka faworytom.