Sahinowi nie podobał się styl Borussii. "Musimy zagrać inaczej"

Sahinowi nie podobał się styl Borussii. "Musimy zagrać inaczej"AXEL HEIMKEN/AFP
W sobotę Borussia Dortmund zremisowała w Bundeslidze 0:0 z Werderem Brema, a trener Nuri Sahin szybko zauważył, że brak tempa nie jest dobrą stroną gry i że jego zespół musi się poprawić.

Borussia nie stwarzała żadnego realnego zagrożenia poza strzałem z dystansu rezerwowego Karima Adeyemi'ego w drugiej połowie, a środkowy obrońca Nico Schlotterbeck został wyrzucony z boiska w 73. minucie po tym, jak dostał drugą żółtą kartkę.

„Jako Borussia Dortmund musimy zagrać inaczej, nawet jeśli w zespole zaszły zmiany i mamy nowego trenera” – powiedział na konferencji prasowej Sahin.

„To byłaby bardzo tania wymówka, gdyby powiedzieć, że dzieje się tak ze względu na okno transferowe. Bardzo dobrze pracowaliśmy na rynku. Mimo to oczekuje się od nas lepszej gry” – dodał trener.

35-letni menadżer przyznał, że procesy obronne już działają dobrze, ponieważ Borussia nie straciła gola w dwóch meczach po zwycięstwie u siebie 2:0 z Eintrachtem Frankfurt w zeszłym tygodniu.