Brazylia zremisowała z Amerykanami w ostatnim sparingu przed Copa America

Brazylia zremisowała z Amerykanami w ostatnim sparingu przed Copa AmericaAFP
W środę w Orlando Brazylia zremisowała 1:1 ze Stanami Zjednoczonymi w ostatnim meczu obu drużyn przed Copa America.

Wynik w 17. minucie otworzył Rodrygo po tym, jak Brazylijczycy odzyskali piłkę po niecelnym zagraniu bramkarza USA Matta Turnera, a Raphinha dograł do piłkarza Realu Madryt, który trafił do siatki.

W 26. minucie wyrównał Christian Pulisic, który zaskoczył Alissona uderzeniem z rzutu wolnego, samemu będąc chwilę wcześniej faulowanym tuż przed polem karnym.

Copa America odbędzie się w Stanach Zjednoczonych w dniach 20 czerwca – 14 lipca.

Brazylia rozpocznie rozgrywki w Grupie D 24 czerwca przeciwko Kostaryce, a następnie zmierzy się z Paragwajem i Kolumbią.

23 czerwca USA zagra z Boliwią, a następnie w grupie C odbędą się mecze z Panamą i Urugwajem.