Liga Mistrzów NA ŻYWO: Wysokie wygrane Monaco i Milanu, czas na danie główne!

Zaktualizowany
Liga Mistrzów NA ŻYWO: Skóraś wejdzie na San Siro? Hit wtorku w Madrycie
Liga Mistrzów NA ŻYWO: Skóraś wejdzie na San Siro? Hit wtorku w MadrycieAFP / Flashscore
Po dwóch kolejkach Ligi Mistrzów zostało siedem drużyn z kompletem punktów. Real Madryt spróbuje wypchnąć z tego grona rywali z ostatniego finału LM, Borussię Dortmund. Ten i osiem pozostałych wtorkowych meczów relacjonujemy dla Was na żywo tutaj i w sekcji wyników. Zapraszamy!

21:06 Na boiskach Champions League minęło już 5 minut gry, dotąd nie oglądaliśmy goli. Mamy za to potwierdzenie, że Francesco Camarda debiutujący dziś w Milanie jest najmłodszym Włochem w historii Ligi Mistrzów, także najmłodszym debiutantem Milanu w tych rozgrywkach. Do perfekcji brakło mu tylko uznania gola z 87. minuty. Po interwencji VAR bramka przepadła, a nastolatek był wyraźnie przybity po ostatnim gwizdku.

21:00 Rozpoczynamy siedem kolejnych spotkań 3. kolejki Ligi Mistrzów. Każdy z poniższych meczów można śledzić z najszybszą relacją online od Flashscore, wystarczy jedno kliknięcie. Zapraszamy!

Sturm Graz - Sporting CP

20:45 Jeszcze w ostatnich sekundach bramkę na 5:1 dla Monaco zdobył Maghnes Akliouche, pieczętując imponujący występ przeciwko zdeklasowanej Crvenej Zvezdzie

Statystyki meczu Monaco - Crvena Zvezda w Lidze Mistrzów
Statystyki meczu Monaco - Crvena Zvezda w Lidze MistrzówFlashscore

20:42 Koniec meczu Milan - Club Brugge. Rossoneri wygrywają 3:1 i przełamują się w Lidze Mistrzów 2024/25. Na tekstowe podsumowanie tego spotkania zapraszamy tutaj.

Statystyki meczu Milan - Brugge
Statystyki meczu Milan - BruggeOpta by Stats Perform

20:35 Gol 16-letniego Francesco Camardy? Nastolatek zarobił już żółtą kartkę za zdjęcie koszulki po celnej główce, ale VAR odebrał mu bramkę. Na San Siro wciąż 3:1.

20:30 Czas zerknąć na składy w Madrycie! Hit wtorku rozpoczną o 21:00 następujący zawodnicy Realu Madryt i Borussii Dortmund:

Składy na mecz Real - Borussia
Składy na mecz Real - BorussiaFlashscore

20:20 W ciągu 10 minut Tijjani Reijnders skompletował dublet. Milan prowadzi 3:1 po jego drugim golu, tymczasem na boisku pojawił się w barwach Brugii Michał Skóraś. Polak bardzo szybko zaliczył... niestety żółtą kartkę. W drugim pojedynku Monaco doczekało się gola na 4:1, jego zdobywcą Minamino.

20:15 Zgodnie z przewidywaniami, w Birmingham zobaczymy od pierwszej minuty dwóch reprezentantów Polski. Łukasz Skorupski i Kacper Urbański zagrają od początku w barwach Bologny, z kolei na ławce Aston Villi siądzie Matty Cash. Start meczu Villa - Bologna o 21:00!

Składy na mecz Aston Villa - Bologna
Składy na mecz Aston Villa - BolognaFlashscore

20:10 Brak miejsca dla Jakuba Kiwiora w pierwszym składzie Arenalu? To dziwić nie może, biorąc pod uwagę jego aktualną sytuację w drużynie Kanonierów. Na ławce Polak jednak jest i trzymamy kciuki, by swoją szansę dostał. Mecz Arsenal - Szachtar na żuwo od 21:00!

Składy na mecz Arsenal - Szachtar
Składy na mecz Arsenal - SzachtarFlashscore

20:07 Noah Okafor wszedł w 60. minucie, a już sekundy później popisał się asystą przy bramce na 2:1 dla Milanu. Zdobywcą bramki Tijjani Reijnders.

20:05 Korekta: był kontakt z ręką w ataku, czwartej bramki dla Monaco nie ma.

20:03 Mistrzowie Serbii tracą dystans z każdą minutą. AS Monaco ma już 4:1 po drugiej bramce Embolo!

20:00 Co zrobił Wilfried Singo?! Iworyjczyk pzymierzył z ponad 30 metrów i zdołał poprawić na 3:1. Bramkarz Crvenej Zvezdy był bezradny.

19:58 Wielki powrót Club Brugge po przerwie. Nawet osłabieni zdołali wyrównać na 1:1 na San Siro. Asystę i gola zanotowali wprowadzeni od 46. minuty Vetlesen i Sabbe. Bramkę analizował jeszcze VAR, ale nie została unieważniona!

19:35 Perfekcyjne zejście do szatni. W ostatnich sekundach doliczonego czasu Breel Embolo zostawił z boku dwóch obrońców i uderzeniem po koźle przywrócił prowadzenie Monaco.

19:26 Sytuacja Club Brugge coraz trudniejsza na San Siro. Po brutalnym wejściu bezpośrednią czerwoną kartkę obejrzał środkowy pomocnik Raphael Onyedika.

19:19 Co za trafienie Christiana Pulisica! Amerykanin dał prowadzenie Milanowi bezpośrednio z rzutu rożnego.

19:12 Radosław Majecki już bez czystego konta. Po faulu Kehrera Polak musiał obronić rzut karny. Wyczuł kierunek Cherifa Ndiaye, ale to było zbyt dobre uderzenie i Crvena Zvezda ma remis 1:1 po 27 minutach. Oba gole poniżej:

19:07 Pierwszy gol 3. kolejki Ligi Mistrzów właśnie padł! Takumi Minamino daje prowadzenie AS Monaco przeciwko mistrzom Serbii. Crvena Zvezda dodatkowo straciła już Bruno Duarte, który po sześciu minutach zszedł z kontuzją.

18:45 START! Ruszają mecze AC Milan - Club Brugge oraz AS Monaco - Crvena Zvezda

18:40 Nie mamy Polaka na boisku w Mediolanie, za to cieszy obecność Radosława Majeckiego w bramce AS Monaco. 24-latek wrócił między słupki po raz pierwszy w nowym sezonie w weekend. Przeciwko Lille OSC zachował czyste konto, dziś spróbuje to z pewnością powtórzyć.

Składy i ustawienia na mecz Monaco - Crvena Zvezda
Składy i ustawienia na mecz Monaco - Crvena ZvezdaFlashscore

18:35 Na których piłkarzy najlepiej zwrócić uwagę w 3. kolejce Ligi Mistrzów? My zajmiemy się występami Polaków, Wam polecamy tych boiskowych wyjadaczy, którzy są obecnie w świetnej formie!

18:20 Dwa pierwsze mecze wtorku trzeba uznać za przystawkę, skoro już o 21:00 zobaczymy powtórkę z finału Ligi Mistrzów 2023/24. Wówczas Borussia Dortmund uległa Realowi Madryt 0:2, dziś spróbuje utrzymać trend z dwóch pierwszych kolejek, gdy wygrywała swoje mecze. Królewscy mają z kolei za co się rehabilitować, ponieważ ostatnio przegrali w Lille. Co mieli do powiedzenia trenerzy obu drużyn? Carlo Ancelotti mówił przed meczem o roli Mbappe, podczas gdy Nuri Sahin zaznaczał, jak trudnym terenem jest Santiago Bernabeu.

18:14 Niestety, Michał Skóraś nie rozpocznie meczu z Milanem od pojawienia się na murawie. W kadrze mistrzów Belgii na starcie z Rossonerimi znalazł się tylko na ławce. A jak zagrają faworyci z Włoch? Oto oficjalne składy na mecz, który relacjonujemy najszybciej na Flashscore, start już o 18:45!

Składy i ustawienia zgłoszone na mecz Milan - Brugge
Składy i ustawienia zgłoszone na mecz Milan - BruggeFlashscore

18:10 Za niewiele ponad pół godziny rozpoczną się dwa pierwsze pojedynki 3. kolejki Ligi Mistrzów 24/25. Jako pierwsi na boisko wybiegną zawodnicy Milanu i Club Brugge w Mediolanie, a także AS Monaco i Crvenej Zvezdy w Monako. Oba te mecze rozpoczną się już o 18:45. Siedem pozostałych wtorkowych starć rozpocznie się w komplecie o 21:00.

Dziewięć wtorkowych meczów Ligi Mistrzów i dziesiąty - na niego przyjdzie poczekać do środyFlashscore