Liga Mistrzów NA ŻYWO: Raya broni karnego i dobitkę! Osłabiona Barca przegrała z AS Monaco

Radość graczy Monaco po golu na 1:0 w starciu z Barceloną
Radość graczy Monaco po golu na 1:0 w starciu z BarcelonąMIGUEL MEDINA / AFP
Przed nami trzeci dzień z rzędu zmagań w Lidze Mistrzów. Ponownie nie zabraknie ciekawych spotkań, a każde z nich będziemy transmitować na żywo w naszej specjalnej relacji. Bądźcie razem z nami!

Wszystko co musisz wiedzieć o nowym formacie Ligi Mistrzów

Wszystkie artykuły o Lidze Mistrzów

22:58 To już koniec na dziś. Największą niespodzianką dnia jest porażka Barcelony z AS Monaco, ale drużyna z Ligue 1 miała ułatwione zadanie, bo Blaugrana prawie cały mecz grała w 10.

Atletico – Lipsk 2:1.

22:52 Nie zobaczymy goli w meczu Atalanty z Arsenalem. Tam wybrzmiał już końcowy gwizdek.

22:50 Atletico strzela gola w 90. minucie i jest blisko zwycięstwa w meczu z RB Lipsk. Griezmann dośrodkował w pole karne, tam znalazł się Jose Maria Gimenez i strzałem głową trafił do siatki. W Madrycie 2:1 dla gospodarzy!

22:30 Monaco ponownie na prowadzeniu! Wystarczyło jedno podanie. Barca straciła kontrolę w ataku, Vanderson posłał długą piłkę, która trafiła do George Ilenikhena, ten mocnym strzałem wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Po raz kolejny nie popisał się Ter Stegen, bo strzał był prosto w niego.

22:16 Brest wraca na prowadzenie! Abdallah Sima zastawił się w polu karnym i posłał strzał, którego nie mógł obronić Scherpen i debitant ponownie ma gola przewagi!

22:08 Atalanta powinna prowadzić z Arsenalem. Clement Turpin długo konsultował się z VAR-em, czy powinien być rzut karny, ale w końcu pokazał na jedenasty metr, a tam czegoś niesamowitego dokonał Raya. Mateo Retegui najpierw został zatrzymany przez bramkarza Kanonierów, a później Raya jeszcze wybronił jego dobitkę. Wciąż bez goli w tym meczu!

21:50 Na razie mamy remisy w każdym z czterech meczów. W trzech z czterech przypadków są to wyniki 1:1. Tylko w starciu Atalanty z Arsenalem jest to wynik 0:0.

21:47 Strum Graz, który wraca do Ligi Mistrzów po 23 latach, doprowadza do remisu w doliczonym czasie gry. William Boving dośrodkował w pole karne, a tam Edimilson Fernandes skierował piłkę do własnej bramki. To był prawdziwy cios do szatni!

21:34 Na brak emocji nie możemy narzekać! Mamy minimum jednego gola w trzech z czterech meczów. Na razie tylko w starciu Atalanty z Arsenalem jest bezbramkowy remis.

21:30 Trafia też kolejny zespół LaLiga. Atletico doprowadza do remisu w meczu z Lipskiem. Antoine Griezmann wykorzystał dobre dośrodkowanie Marcosa Llorente i mamy 1:1 na Wanda Metropolitano.

21:29 Barca trafia w osłabieniu! Lamine Yamal poradził sobie z obrońcą Monaco i płaskim strzałem z linii pola karnego doprowadza do wyrównania. Był to pierwszy celny strzał Blaugrany w tym meczu i pierwszy gol Yamala w tym rozgrywkach.

21:24 Kolejna drużyna Ligue 1 wychodzi na prowadzenie. Brest strzela w 23. minucie przeciwko Sturm Graz i notuje historycznego gola w debiucie w LM. Autorem gola jest Hugo Magnetti, który precyzyjnym strzałem zza pola karnego zaskoczył bramkarza mistrzów Austrii.

21:18 Barcelona już przegrywa. Maghnes Akliouche zabwaił się z defensywą Blaugrany i w 16. minucie wyprowadza Monaco na prowadzenie.

21:10 Eric Garcia otrzymuje czerwoną kartkę w 10. minucie meczu z AS Monaco! Ter Stegen popełnił ogromny błąd, który próbował naprawić Garcia, ale zatrzymał Minamino przed sytuacją sam na sam i wyleciał z boiska.

21:05 RB Lipsk wychodzi na prowadzenie w Madrycie. Atletico straciło piłkę pod polem karnym gości, którzy wyszli z kontrą. Pierwszy strzał został zatrzymany przez Jana Oblaka, ale przy dobitce lepszy był jego rodak Benjamin Sesko, który strzałem głową umieścił piłkę w siatce.

21:00 Zaczynamy wieczorne mecze Ligi Mistrzów!

20:47 Robert Lewandowski oczywiście znalazł się w wyjściowej jedenastce Barcelony na mecz z AS Monaco. Polak będzie szukał dziś swojego 95. gola w Lidze Mistrzów.

20:40 Kończymy także spotkanie w Serbii. Benfica ostatecznie pokonuje na wyjeździe Crvenę Zvezdę 2:1 i notuje ważne punkty w fazie ligowej Ligi Mistrzów.

20:36 Koniec meczu w Leverkusen! Bayer gromi Feyenoord 4:0 i udanie rozpoczyna bieżący sezon Ligi Mistrzów.

20:30 Pięć minut przed końcem meczu w Belgradzie Crvena Zvezda zdobyła bramkę i przegrywa teraz tylko 1:2. Czy uda im się wyrównać wynik w końcówce?

19:51 Zapinamy pasy i rozpoczynamy drugie połowy w Holandii i Serbii.

19:34 Cóż za połowa w wykonaniu Bayeru Leverkusen. Niemiecka drużyna podwyższyła wynik na 4:0 tuż przed przerwą.

W Belgradzie również nadeszła przerwa, gdzie Benfica prowadzi z Crveną Zvezdą 2:0 .

19:22 Leverkusen się nie zatrzymuje! Wirtz zdobył swojego drugiego gola w tym meczu, podwyższając prowadzenie Bayeru na 3:0. Szykuje się prawdziwy pogrom w Rotterdamie.

19:18 Zarówno Benfica, jak i Bayer Leverkusen podwoili swoje prowadzenie po trzydziestu minutach gry. Orkun Kokcu strzelił oszałamiającego gola z rzutu wolnego dla ekipy z Portugalii, a Alex Grimaldo trafił dla Bayernu. To jak dotąd dobry wieczór dla faworytów.

18:55 Mamy również szybkie otwarcie wyniku w Serbii. Benfica wychodzi na prowadzenie w 9. minucie rywalizacji po bramce Kerema Akturkoglu.

18:53 Ale dzieje się w Holandii! Feyenoord szybko doprowadza do wyrównania, jednak gol zostaje anulowany po analizie VAR! Leverkusen nadal na prowadzeniu.

18:50 Już w piątej minucie meczu Bayer Leverkusen obejmuje prowadzenie w Holandii za sprawą trafienia Floriana Wirtza!

18:45 Rozpoczynamy mecze w Serbii i Holandii.

18:42 Czas na czwartkowy wieczór z Ligą Mistrzów! Na pierwszy ogień przed nami spotkania Crveny Zvezdy z Benfiką Lizbona oraz Feyenordu Rotterdam z Bayerem Leverkusen. Będzie się działo!