Xabi Alonso chwali skuteczność Bayeru Leverkusen po zwycięstwie nad Feyenoordem. "Kompletny mecz"

Xabi Alonso, trener Bayeru Leverkusen
Xabi Alonso, trener Bayeru LeverkusenJOHN THYS / AFP
Trener Bayeru Leverkusen, Xabi Alonso, pochwalił skuteczność swojej drużyny po tym, jak mistrzowie Bundesligi pokonali Feyenoord 4:0 w czwartkowym meczu Ligi Mistrzów.

"To mogło wyglądać na bardzo łatwe zwycięstwo, ale takie nie było" - powiedział Alonso dziennikarzom po tym, jak jego drużyna zdobyła cztery gole w pierwszej połowie, aby przełamać opór Holendrów.

Hiszpański trener powiedział, że Leverkusen potrzebowało trochę czasu, aby dostosować się do gry Feyenoordu, ale potem "pierwsza połowa była naprawdę kompletna".

Na półmetku spotkania niemieccy giganci prowadzili już 4:0, oddając zaledwie pięć celnych strzałów.

"Ogólnie rzecz biorąc, był to bardzo skuteczny występ z naszej strony, ale nigdy nie jest łatwo" - powiedział Alonso, który jako zawodnik dwukrotnie podnosił trofeum Ligi Mistrzów.