PSG nie zwalnia tempa, kolejne pewne zwycięstwo podopiecznych Enrique. Rozbili rywala 6:0Fot. PAP/EPA/CHRISTOPHE PETIT TESSON
Zespół Paris Saint-Germain wygrał u siebie z Montpellier 6:0 (2:0) w drugiej kolejce francuskiej Ligue 1. To drugie wysokie zwycięstwo obrońców tytułu, po pokonaniu na wyjeździe Le Havre 4:1.

Grający po raz pierwszy w tym sezonie na Parc des Princes paryżanie objęli prowadzenie już w 4. minucie po strzale Bradleya Barcoli. W 24. minucie podwyższył Marco Asensio, a osiem minut po przerwie swoją drugą bramkę zdobył Barcola.

Gospodarze nie zwalniali, a kolejne bramki uzyskali Achraf Hakimi (58. min), Warren Zaire-Emery (60. min) i Lee Kang-in (82. min).

PSG na początku sezonu imponuje skutecznością, mimo że przed sezonem do Realu Madryt przeszedł największy gwiazdor zespołu Kylian Mbappe.

W poprzednim sezonie PSG wywalczyło 12. tytuł mistrza Francji, wyprzedzając AS Monaco i Brest.