Tenis Flash: Czas na rozpoczęcie drugiej kolejki zmagań fazy grupowej na ATP Finals

Jannik Sinner powalczy o pierwsze w karierze zwycięstwo nad Djokoviciem. Do tej pory zanotował trzy porażki w oficjalnych meczachProfimedia
Turnieje ATP i WTA nadal toczą się w zawrotnym tempie, a Flashscore śledzi dla Ciebie każdą akcję na bieżąco. W naszym codziennym Tenis Flashu przedstawiamy najciekawsze wiadomości, najciekawsze filmy, reakcje i posty w mediach społecznościowych z szerokiego świata tenisa. Fakty, których nie możesz przegapić.

16:21 Stefanos Tsitsipas niepoważnie potraktował kibiców, rywali i organizatorów ATP Finals. Grek wyszedł na mecz z Holgerem Rune z kontuzją i poddał spotkanie po trzech gemach. Zabrał tym samym możliwość rozegrania dwóch pojedynków Hubertowi Hurkaczowi, który był pierwszym rezerwowym i czekał na hali. Cała hala wygwizdała go po tym zdarzeniu. Polak w zamian tego rozegrał towarzyskiego seta z Taylorem Fritzem, który zmaga się z kontuzją brzucha i nie był w stanie grać w pełni sił. Hurkacz starł się natomiast umilić czas fanom zgromadzonym w hali, grając efektownie i często się uśmiechając w ich stronę. Polak wygrał pokazowego seta 6:3.

Pomeczowa wypowiedź Stefanosa Tsitsipasa

06:35 Znamy już wyniki czterech meczów pierwszej kolejki fazy grupowej podczas Nitto ATP Finals. W grupie zielonej swoje mecze wygrali Novak Djokovic z Holgerem Rune i Jannik Sinner ze Stefanosem Tsitsipasem. Natomiast w grupie czerwonej Alexander Zverev ograł Carlosa Alcaraza, a Danił Miedwiediew rozbił Andrieja Rublowa. Dziś mecze drugiej kolejki zagra grupa zielona.

O godzinie 14:30 Stefanos Tsitsipas i Holger Rune zagrają o pozostanie w turnieju, a o 21 swoje starcie rozpoczną Novak Djokovic i Jannik Sinner.