Najszybsze sportowe wiadomości

Zapasy
Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego Andrzej Supron: medal w Paryżu zmieniłby sytuację

Paryż Flash: Siatkarze mają srebro. Baran czwarty, Szeremeta wicemistrzynią olimpijską

Wolniak Robert Baran przegrał walkę o brązowy medal w kat. 125 kg z Meszwildiszwilim

Zbigniew Baranowski pokonany przez Magomedowa w ćwierćfinale 97 kg w stylu wolnym

Robert Baran będzie walczył o brązowy medal z Azerem Giorgim Meszwildiszwilim

Robert Baran wystąpi w repasażu, wciąż ma szansę na brązowy medal olimpijski

Paryż Flash: Wspaniały bieg i brązowy medal Natalii Kaczmarek! Wielki zawód w kajakach

Robert Baran bez awansu do półfinału kat. 125 kg po porażce z trzykrotnym mistrzem świata

Paryż Flash: Kajakarki tuż za podium, Kułynycz bez brązu, Kazimierska w finale

Kułynycz przegrał walkę o brązowy medal w kat. 87 kg, brązowy medal dla Bełeniuka

Kułynycz wygrał kolejną walkę i wieczorem powalczy o brązowy medal

Paryż Flash: Mamy złoto i brąz we wspinaczce! Siatkarze, Kaczmarek i Szeremeta w finałach

Arkadiusz Kułynycz pokonał mistrza świata Cengiza, ale w ćwierćfinale zatrzymał go Mohmadipiani

Paryż Flash: Porażka siatkarek, Włodarczyk tuż za podium. Alicja Konieczek na 13. miejscu

Porażka zapaśniczki Wiktorii Chołuj w repesażu i koniec marzeń o medalu

Chołuj przegrała z Amerykanką Elor, ale zachowała szansę na brąz. W repasażu będzie ciężko

Ukraina oczekuje od MKOl wykluczenia dziewięciu rosyjskich zapaśników z igrzysk w Paryżu

Znany rosyjski zapaśnik Sadułajew wykluczony ze startu w Paryżu za poparcie wojny

Polscy zapaśnicy powalczą w Baku o paszporty na igrzyska olimpijskie w Paryżu

Anhelina Łysak i Wiktoria Chołuj z brązowymi medalami ME w zapasach w Bukareszcie

Roksana Zasina i Patrycja Gil brązowymi medalistkami ME w zapasach w Bukareszcie